Bazarový prodej

Bianchi Lei Sa - Zrno
Bianchi Lei Sa - Zrno

Bianchi Lei Sa - Zrno

Repasovaný poloautomatický vendingový automat ve verzi espresso (zrnková káva). Má 12 tlačítek pro výběr nápojů, které mohou být různě nakonfigurovány. Přístroj je možný s přímým napojením na vodu nebo se samostatným zásobníkem. Ovládací panel obsahuje tlačítka s novou exklusivní technologií Bianchi STT systémem, (Soft Touch Technology). Tato technologie je schopná rozeznat lidský dotek. Prosvícená tlačítka se snadno změnitelným označením nápojů, průhledný zásobník na zrnkovou kávu, 170 mm vysoká vydávací plocha, jak pro velké nápojové kelímky, tak i s podstavcem pro menší espresso. Možnost nasvětlení. Přístroj obsahuje vyjímatelné mixérky směsí - pro jejich lepší údržbu. Espresso verze obsahuje patentovanou spařovací jednotku pro přípravu kávy, standartní stočený kit pro přípravu čaje. Pro vysoké kapacity přípravy nápojů je dostupný přístroj s dvojitým boilerem.

Bianchi Lei Sa - Instant

Repasovaný poloautomatický vendingový automat, dostupný ve verzi instant. Má 12 tlačítek pro výběr nápojů, které mohou být různě nakonfigurovány. Přístroj je možný s přímým napojením na vodu nebo se samostatným zásobníkem. Ovládací panel obsahuje tlačítka s novou exklusivní technologií Bianchi STT systémem, (Soft Touch Technology). Tato technologie je schopná rozeznat lidský dotek. Prosvícená tlačítka se snadno změnitelným označením nápojů, průhledný zásobník na zrnkovou kávu, 170 mm vysoká vydávací plocha, jak pro velké nápojové kelímky, tak i s podstavcem pro menší espresso. Možnost nasvětlení. Pro vysoké kapacity přípravy nápojů je dostupný přístroj s dvojitým boilerem. Výroba, technologie a projektování jsou exklusivní součástí Bianchindustry. 

Bianchi Lei Sa - Instant
Bianchi Lei Sa - Instant
Bianchi Gaia - Zrno
Bianchi Gaia - Zrno

Bianchi Gaia - Zrno

Gaia je malý elegantní a vysoce praktický nápojový poloautomat, vhodný do různých provozů, jako kanceláří, jídelen nebo hotelových provozů a recepcí. Má prosvícený přední panel, který je možné personalizovat. Tlačítka na ovládacím panelu jsou taktéž prosvíceny. Obsahuje jeden zásobník na zrnkovou kávu , dva zásobníky na směsi a horkou vodu na přípravu čaje. Programování nápojů je možné provést přes tlačítka, v případě potřeby stejného nastavení nápojů u více přístrojů, je možné provést nastavení přes softwarový programátor. 

Rhea XS

Elegantní přístroj pro přípravu instantní kávy Snadná instalace i obsluha Ideální poměr ceny a výkonu Pevné připojení na vodu,vestavěný zásobník na vodu 3,5lit., externí zásobník na vodu 19lit., (barel). Jednoduchá kontrola počtu porcí Rozmanitost nápojů. Jednoduchá kontrola počtu porcí. Espresso, Latté Macchiato, Cappuccino, Mocaccino, Irish Cream, Čokoláda, Irská čokoláda, Horká voda.


Rhea XS
Rhea XS
Rhea XM
Rhea XM

Rhea XM

Tento typ byl navržen, aby sloužil v menších provozech a zároveň vynikal vysokou kvalitou. XM provádí veškeré funkce, jež byste mohli očekávat od většího stroje. Hmotnost (kg) 46, rozměr v x h x š 765 x 575 x 410. 

Sagoma

Nápojový automat Bianchi na teplé nápoje. Kapacita 600 kelímků,7druhů nápojů. Repasovaný,vyměněna těsnění a ventily. Vracecí mincovník FAGE-3000. automat je vcelku, není dělený-nehrozí tedy odcizení či převrácení. automat je momentálně nepoužívaný.

Sagoma
Sagoma
Saeco Cristallo 400
Saeco Cristallo 400

Saeco Cristallo 400 - Zrno

Cristallo 400 je plně automatický nápojový stroj s vysokým výkonem, zkonstruovaný na přípravu espressa nejvyšší kvality a zároveň ulehčení údržby a obsluhy. Technologicky vyspělý a extrémně uživatelsky přívětivý. Nabízí až 12 rozličných produktů.  Hlavní přednosti nápojového automatu Cristallo 400. Automaticky vydává víčka, míchátka a cukr, Saeco řídící jednotka s novým systémem předehřátí "Saeco Power Boost": špičkové espresso od první porce, výklopný hlavní panel umožňuje přímý přístup ke všem vnitřním součástem, 2 řádkový, 20 místný alfanumerický display, 12 tlačítek pro výběr nápojů, 4 tlačítka předvoleb +/- cukr a 2 nastavitelná tlačítka.

Bianchi Vega

Nabízíme Vám k prodeji repasovaný snackový automat značky Bianchi Vega. Kapacita: max. 30 druhů zboží, připojení: 230 V / 50 Hz, příkon 570 VA, rozměry (v x š x h v cm): 162 x 70 x 75, hmotnost: 200 ks, střední plnoautomatický stroj na kusové balené zboží, řízen procesorem, 16-ti místný alfanumerický display, termoskříň se skleněný průzorem, elektronická kontrola provozního a poruchového stavu, vícejazyčné menu, programování přes ovládací klávesnici, prostřednictvím displaye poskytuje detailní statistiku prodeje, plynule nastavitelná vnitřní teplota (6 °C při venkovní teplotě 32 °C), vhodný pro bagety, cukrovinky, balené nápoje.

Bianchi Vega
Bianchi Vega