CafeRomatica NICR 825

Vychutnejte si šálek kávy s rodinou, cappuccino s nejlepší přítelkyní nebo jen rychlé espresso ve chvilce volna. Každý z těchto momentů se díky inovovaným kávovarům modelové řady 8 stane nezapomenutelným okamžikem. Klasika nestárne - klasika dozrává, a proto došlo u této řady k vylepšením, která stojí za ještě lepší chutí kávy a komfortnějším ovládáním.

Kávovar NIVONA NICR 825 je kávovarem, který je vybaven novým extra tichým tvrzeným kuželovým mlýnkem, který stojí za kvalitním pomletím kávových zrn, vylepšeným displejem pro lepší čitelnost s režimem Big Picture Mode, novým One-Touch-SPUMATORE DUO plus pro ještě lepší mléčnou pěnu, funkcí statistiky a sledování stavu údržby nebo inovovanou odkapovou miskou s nepoškrábatelným povrchem. To vše v kvalitním designu černé matné ocele s chromovými detaily.

NIVONA - švýcarská kvalita, německá preciznost a design.

Se stejnými vlastnostmi je tento kávovar k dispozici i v matném černém provedení s chromovými detaily pod názvem NIVONA NICR 820.

Nejlepší způsob, jak si vychutnat kávu

Tři aromatické profily pro maximální aroma a ideální míru extrakce. Aroma Balance System se stará o to, aby došlo k optimálnímu vylouhování rozpustného podílu z mleté kávy. Aroma, tuky, hořké látky, kyseliny a minerály se z přírodního produktu dostanou pomocí vody a tlaku. Veškeré umění přípravy kávy spočívá ve vyvážené směsi látek tak, aby vznikl harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje 3 aromatickými profily: dynamic (dynamický), constant (konstantní) a intense (intenzivní), a proto se žádný jiný automatický kávovar doposud nedostal tak blízko k pákovému kávovaru.

Z každého druhu kávových zrn nelze vykouzlit fantastické espresso nebo kávu. Ale s dobrými zrny a správným pražením převezme kávovar NIVONA zbytek práce a zajistí zdařilý výsledek. Pokud si postupně nastavíte jednotlivé aromatické profily, otestujete jednotlivé nápoje a porovnáte výsledky, určitě naleznete svého favorita. Podle daného druhu a pražení (světlé/střední/tmavé pražení, Arabica/Robusta, s kyselinkou/bez kyselinky) je k dispozici velká spousta skvělých a chutných možností. Vždy závisí na druhu kávových zrn a pražení.

Aroma Balance System napodobuje to, co doposud uměli pouze baristé. S pouhým jediným druhem kávových zrn tak můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou.

Odborník na cappuccino

Funkce One-Touch-Spumatore DUO plus Vám zajistí přípravu dvou mléčných kávových specialit najednou. A to s dokonalou mléčnou pěnou. Dokonce si můžete zvolit pořadí přípravy přesně podle Vašich preferencí: 1. nejprve káva, potom mléko/mléčná pěna, 2. nejprve mléko/mléčná pěna, potom káva, 3. káva a mléko současně.

Barevný TFT displej a Big Picture Mode

Kávovar nově nabízí barevné zobrazení veškerých grafických prvků i písemných pokynů na přehledném TFT displeji, a to ve dvou možnostech zobrazení - klasickém nebo režimu Big Picture. Veškeré informace o nutnosti výměny filtru, odvápnění, statistiky i nastavení jednotlivých nápojů tak bude ještě snadnější než doposud.

Vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné a hygienické čištění

NIVONA si zakládá na dokonalé hygieně. Proto kávovary disponují nejen automatickými programy čištění, odvápnění a proplachu kapučinátoru, ale také nabízejí možnost vyndání varné jednotky. Díky promyšlenému mechanismu je vyndání varné jednotky velice snadné - stačí vytáhnout, opláchnout a vrátit. Žádná plíseň, žádná špína - pouze dokonalá čistota.

Technické parametry

  • ROZMĚRY (š x v x h): 24 x 33 x 48 cm
  • VÁHA: 11,0 kg (včetně obalu)

CHUŤ

Systém předohřevu

Aromatica System

Aroma Balance System (3 profily)

Síla kávy (5 stupňů) 15 bar tlak

Nastavitelná teplota kávy (3 stupně)

KOMFORT

NOVÉ: vylepšený displej pro lepší čitelnost s režimem Big Picture Mode

Funkce přípravy 2 kávy / cappuccina současně

Možné programování všech recpetů živě (LIVE)

My coffee: až 10 individuálních nápojových receptů

Digitální textovo-symbolový displej (barevný)

Dvojbarevné osvětlení šálků

One-Touch-SPUMATORE DUO plus pro lepší mléčnou pěnu (cappuccino jedním stiskem / NOVÉ: DUO plus)

Výškově nastavitelná vypusť pro sklenice (až do 14,0 cm)

Extrémně tichý provoz a mlýnek

Nastavitelný objem kávy cca 20 až max 240 ml

NOVÉ: extrémně tichý, tvrzený nerezový kuželový mlýnek

Nastavitelný stupeň pomletí kávy

Otvor na mletou kávu

Nádrž na vodu 1,8 l

Příprava teplé vody na čaj (3 stupňová)

Funkce statistiky a sledování stavu údržby

PÉČE

NOVÉ: odkapové misky s nepoškrabatelným povrchem

Automatické upozornění na nutnost odvápnění

Integrovaný program na odvápnění

Integrovaný program na čištění

Automatický proplach pro One-Touch-SPUMATORE

Filtr na čistou vodu CLARIS

Kontrolka výměny filtru

Automatická kontrola množství vody a zrnkové kávy

Nastavitelný stupeň tvrdosti vody (4 stupně)

Odkládací plocha pro šálky s funkcí ohřevu, tlak 15 barů

Kolečka umožňující posouvání kávovaru, funkce přípravy horké vody na čaj

Otvor na mletou kávu na jednu porci mleté kávy

Dodáváno včetně filtru CLARIS na filtraci vody, čisticích tablet, hadičky na mléko a dávkovací lžičky

TECHNICKÉ ÚDAJE

ECO režim pro úsporu energie s nulovým příkonem

  • Vysoce kvalitní design: přední část z černé ocele s chromovaným lemem
  • Hmotnost: 11,0 kg (včetně balení)
  • Rozměr: 24 x 33 x 48 cm
  • Napětí: 230 V
  • Výkon: 1465 W