Cremesso

Lungo Crema
Lungo Crema

Lungo Crema

Znamenitá Arabika ze Střední a Jižní Ameriky a Asie v dokonalé, jemné a příjemné kompozici s lehce oříškovým dozníváním chuti, který nabízí vyjíměčný zážitek. Jemný proces pražení umožňuje optimální rozvoj jemně ořechovému aroma. Střední mletí zdůrazňuje svou jedinečnou krémovou chuť. 16 kusů v balení.

Espresso Classico

Pečlivě vybraná arabika ze Střední Ameriky a robusta z Indie dávají kávě plnou a zaoblenou chuť. Středně intenzivní pražení dokonale podrthne vlastnosti kávových zrn. Toto a jemné mletí zajišťuje dokonalý požitek z kávy. Toto klasické espresso se vyznačuje jemnou nakyslostí. 16 kusů v balení

Espresso Classico
Espresso Classico
Ristretto Forte
Ristretto Forte

Ristretto Forte

Plná chuť, intenzivní aroma a lehký nádech kakaa charakterizuje tuto malou, ale silnou kávu, která je úžasně populárním spojením nejkvalitnějších odrůd kolumbijské arabiky z andské vysočiny s odrůdami arabské kávy z Brazílie, Indie a Indonésie. 16 ks v balení.

Lungo Leggero

Vychutnejte si unikátní jemnou, lahodnou a vyváženou chuť kávy z kávových kapslí Caffé Leggero se zaobleným aroma a intenzitou 1 z 5. Kapsle jsou určeny pro přípravu lunga, ve kterém objevíte lehké a jemné tělo, jemně nakyslou chuť a ořechové aroma. Kapsle obsahují směs speciálně pražené 100% arabiky z oblastí Centrální a Jižní Ameriky, Afriky a Asie. Vyváženou chuť kávě dodává jemné pražení i pomalé jemné mletí.  16 ks v Balení 

Lungo Leggero
Lungo Leggero
Lungo Decaffeinato
Lungo Decaffeinato

Lungo Decaffeinato

Citlivě dekofeinovaná, plná chutí s rafinovaným aroma. Tuto kávu si můžete vychutnat kdykoli během dne. Vybrané arabiky ze Střední a Jižní Ameriky a Asie jsou brilantně vyváženy a jejich chuť je zaoblena indickou robustou. 16 ks v balení.

Espresso Alba

Zrna čisté arabské kávy ze Střední a Jižní Ameriky udělají dojem na každého milovníka espressa. Malé množství asijské robusty té nejvyšší kvality dodává kávě příjemnou temperamentní kyselost. 16 ks v balení.

Espresso Alba
Espresso Alba

Espresso per Macchiato

Tato káva byla navržena tak, aby se lahodně snoubila s mlékem ve vydatném Latte Macchiatu i příjemně lehkém Cappucinu. 100 % arabika ze Střední a Jižní Ameriky. 16 ks v balení.

Lungo Fortissimo

Tuto vydatnou kávu charakterizuje plné a zralé tělo důmyslně zkombinované s intenzivní chutí. Jemná arabika a prémiová robusta ze Střední a Jižní Ameriky, Afriky a Asie. 16 ks v balení.

Lungo Fortissimo
Lungo Fortissimo
Lungo Vaniglia
Lungo Vaniglia

Lungo Vaniglia

Znamenitá Arabika ze Střední a Jižní Ameriky a Asie v dokonalé, jemné a příjemné kompozici s lehce oříškovým dozníváním chuti, který nabízí vyjíměčný zážitek. Jemný proces pražení umožňuje optimální rozvoj jemně ořechovému aroma. Střední mletí zdůrazňuje svou jedinečnou krémovou chuť. 16 ks v balení