D4

Kávoví puristé, pozor: Jura představuje první automatický kávovar s funkcí "Coffee Only". Model D4 se vyznačuje zaměřením na to podstatné, což se projevuje v jeho jasném a přímočarém designu. Zaměřuje se zcela na speciality z černé kávy a nabízí bezkonkurenčně plné espresso a kávu v profesionální kvalitě.

Objem vody: 1.9 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 200 g
Délka přívodového kabelu: 1.1 m
Parní tlak: 15 bar 
AQUA filtr: ano
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano
Výška 34.5 cm
Hloubka 41.5 cm
Šířka 28 cm 

Mlýnek AromaG2 pomele kávová zrna vždy čerstvě na správnou hrubost pro danou přípravu kávy. Patentovaná, variabilní spařovací jednotka disponuje kapacitou od 5 do 16 gramů. Vždy zajišťuje ideální přítlačný tlak a optimální podmínky spařování. Špičková inovace - pulzní extrakční proces (P.E.P.) - optimalizuje dobu extrakce u krátkých specialit a vytváří tak skutečný ohňostroj chutí. Inteligentní systém předspaření (I.P.B.A.S.) zvlhčuje mletou kávu před vlastním procesem extrakce. Tím póry nabobtnají, takže když začne následný proces extrakce, proudí do šálku káva plná chuti, doplněná o charakteristicky sametově jemnou cremu.

Jura přistupuje k ovládání s minimalistickým konceptem. Příprava jednoho či dvou šálků espressa či kávy začíná pouhým stisknutím přehledných tlačítek se symboly. Dva šálky jsou připraveny obvyklým způsobem ve dvou cyklech, což zaručuje maximální chuť. Kdo si rád čas od času dopřeje čaj, ocení funkci horké vody. 

CLARIS Smart zajišťuje nejlepší vodu pro kompletní chuť. Díky inteligentnímu vodnímu systému (I.W.S.) rozpoznává kávovar Jura D4 automaticky, zda je vložen vodní filtr a hlásí, když se blíží vyčerpání jeho kapacity. 

Jura Operating Experience (J.O.E.) představuje coby nejmodernější ovládací rozhraní převrat v interakci s vaším kávovarem Jura D4. Snadným připojením přes Bluetooth pomocí Smart Connectu (zařízení Smart Connect není součástí balení kávovaru Jura D4), zasunutého do automatického kávovaru, poskytuje J.O.E. nejpokročilejší, intuitivní a pohodlné ovládání, které pomáhá plně využívat výhody kávovaru Jura D4. Rozšiřte si rozmanitost svého automatického kávovaru, upravte nastavení, jako je síla kávy prostřednictvím posuvníku podle vaší vlastní chuti, pojmenujte své oblíbené speciality a přiřaďte jim obrázek podle vašeho výběru. S J.O.E. si nosíte své individuální nastavení výrobků kdykoli a kdekoli s sebou. J.O.E. vás mimo jiné informuje o aktuálních stavových hlášeních a sděluje vám, kdy bude třeba doplnit vodu nebo kávová zrna. Přeneste si ovládání na svůj chytrý telefon a ovládejte kávovar Jura D4 zcela jednoduše přes dotykový displej. 

Pokud je kávovar Jura D4 vybaven volitelným zařízením Smart Connect, dochází k maximalizaci jeho potenciálu díky aplikaci Jura Operating Experience (J.O.E.). Kromě různých možností přizpůsobení je rozšířen i sortiment specialit o ristretto, espresso doppio a lahodně jemné lungo barista a caffè barista. Na přání mohou být také připravena v rámci jedné přípravy dvě ristretta, dvě espressa či dvě kávy.

Objem vody: 1.9 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 200 g
Délka přívodového kabelu: 1.1 m
Parní tlak: 15 bar 
AQUA filtr: ano
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Příkon: 1450 W

Hmotnost 8.4 kg 

Výška 34.5 cm
Hloubka 41.5 cm
Šířka 28 cm