D6

Objem vody: 1.9 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 200 g
Délka přívodového kabelu: 1.1 m
Parní tlak: 15 bar 
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano
Hmotnost 8.7 kg 
Šířka 28 cm
Výška 34.5 cm
Hloubka 41.5 cm 

Prosté a jasné tvary a vysoce kvalitní zpracování charakterizují design řady D. Ovládání přes textový displej a ergonomicky optimalizovaný otočný knoflík je jednoduché a intuitivní. Stejně tak intuitivní jsou naprogramování a údržba. Díky inovativním technologiím si připravíte klasické druhy kávy v té nejvyšší kavárenské kvalitě, a to v několika málo krocích.

Intuitivně a rychle k dokonalé kávě - s modelem D6 to je velice jednoduché. To umožňují intuitivně srozumitelný textový displej a systém Easy-Cappuccino s rotačním ovladačem. Model D6 se vyznačuje novou interpretací klasického designu a je doplněný o vysoce kvalitní detaily. Systém Easy-Cappuccino, optimalizovaný na základě aktuálních technických a ergonomických aspektů, završuje speciality z mléka, jako například cappuccino, lahodnou mléčnou pěnou jemné konzistence.

Inovace na špičkové úrovni zaručuje šest kávových specialit v maximální kavárenské kvalitě. Mlýnek AromaG2 se zdokonaleným řezným úhlem mele kávová zrna vždy čerstvě a zvlášť šetrně s optimální jemností. Proces impulsní extrakce (P.E.P.) optimalizuje dobu extrahování a napomáhá k rozkvětu plné škály vůní kávy. 

Ovládání přes textový displej a ergonomicky optimalizovaný rotační ovladač se prezentuje jednoduše a intuitivně a díky volitelně dostupnému systému Smart Connect může dokonce probíhat přes smartphone nebo tablet. 

Vodní filtry CLARIS zajišťují perfektní kvalitu vody pro dokonalý požitek. Zároveň chrání plně automatický kávovar před vodním kamenem a zbavují vodu látek, které mají vliv na chuť a vůni (např. těžké kovy nebo chlór). Pro optimální využití výhod filtru a jeho kapacity vynalezla firma JURA Inteligentní vodní systém (I.W.S.). Filtrační patrona a plně automatický kávovar jsou vzájemně propojeny prostřednictvím bezdrátového spojení s využitím technologie RFID. Filtr je rozpoznán automaticky. Nikdy předtím nebylo používání filtru tak jednoduché a spolehlivé. 

Objem vody: 1.9 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 200 g
Délka přívodového kabelu: 1.1 m
Parní tlak: 15 bar 
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Příkon: 1450 W

Hmotnost 8.7 kg 
Šířka 28 cm
Výška 34.5 cm
Hloubka 41.5 cm