Doplňkový prodej

Moka konvičky

V doplňkovém prodeji jsme si pro Vás připravili řadu vysoce kvalitních konviček na přípravu Moka. Moka je přístroj na vaření kávy za použití vysokého tlaku vodní páry. Firma Bialetti je označuje jako kávovar, nikoli jako přístroj na přípravu espressa. 

French pressy

Vyberte si z naší široké nabídky french pressů. Kafetiér či french press je jedním z nejjednodušších způsobů přípravy filtrované kávy doma. Takto připravená káva je charakteristická výrazným, plným tělem a dlouhotrvající chutí.

Mlýnky na kávu Lodos

V nabídce u nás naleznete mlýnky na kávu s dlouholetou tradicí již od roku 1923 od českého výrobce firmy LODOS. V nabídce jsou jednak mlýnky v klasickém stylu, v dřevěném provedení. Můžete si také vybrat z mlýnků kovových v moderním designu. 

Elektrické mlýnky na kávu

Vyberte si u nás z široké nabídky elektrických mlýnků na kávu. Na výběr máte z prvotřídních a světově uznávaných značek Jura a Melitta. Mlýnky jsou vhodné jak pro domácnost, tak do náročnějších provozů.

Napěňovače mléka

Vytvořte si jemnou a hustou pěnu z mléka s elektrickými napěňovači. Na výběr máme ze značek špičkové, švýcarské kvality Jura a od výrobců kávovarů na kapsle Cremesso.

Frapovače

Připravte si domácí frappé s frapovačem od výrobce značky Gruppe. Přístroj je vhodný jak pro domácí využití, tak do kaváren. U nás v nabídce naleznete frapovače v řadě barevných provedení.

Prodej skla a porcelánu

V doplňkovém prodeji jsme si pro Vás připravili prodej různých šálku a skleniček na kávu, souprav a konviček na čaj a spoustu dalšího doplňkového zboží.

KILNER

Vyberte si z široké nabídky vysoce kvalitních nádob a sklenic značky Kilner. Počátky značky Kilner sahají do roku 1842, kdy John Kilner založil v severoanglickém hrabství Yorshire sklárnu na výrobu lahví. Koncem 19. století byla navržena a zařazena do sortimentu originální zavařovací sklenice Kilner. 

Směsi do vendingových přístrojů

V nabídce máme spoustu druhů sypkých směsí pro vendingové automaty. Můžete si vybrat například ze směsi Choco 20, Choco 30, Irish cream, Smetany, instantní kávy, jahodového milk shake a podobně.

Sirupy se stévií

Sirupy se sladidly ze stévie s přídavkem přírodního aroma mají nízký glykemický index, takže nezvyšují hladinu cukru v krvi. Ovocný cukr a sladidla ze stévie zajišťují dostatečný přísun energie. Sirupy lze využít jako součást teplých i studených nápojů a čajů. Jsou dobře rozspustné. Nenesou žádnou chuť po stévii. Sirupy neobsahují žádné konzervanty ani barviva.