E8

Plně automatický kávovar se snadným ovládáním, širokým výběrem specialit a sofistikovaným designem. Ať se jedná o funkci One-Touch Cappuccino s jedním dotykem pro oblíbené speciality, jako je latte macchiato, flat white a cappuccino, nebo proces pulzní extrakce (P.E.P.), který optimalizuje dobu extrakce a zaručuje nejvyšší úroveň aroma pro krátké speciality z kávy - vykouzlí tento model působivou škálu specialit jediným stisknutím tlačítka. S tlačítky na přední části a TFT displejem je ovládání neuvěřitelně jednoduché. Programy čištění a nová, vyměnitelná výpust na mléko zaručují maximální hygienu. CLARIS Smart poskytuje vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť. Použití filtru nebylo nikdy jednodušší, protože Inteligentní vodní systém (I.W.S.) automaticky rozpozná přítomnost filtru.

Výrobou z materiálů té nejvyšší kvality a jako vzor pro optimální haptiku a optiku se prezentuje nová tryska připravující jemnou mléčnou pěnu. Byla vyrobena pro přípravu kávových specialit s mléčnou pěnou a vykouzlí cappuccino i další speciality v té nejvyšší kvalitě. 

Nejúspěšnější kávovar od značky JURA byl dále zdokonalován. Celkem dvanáct různých specialit připravíte s modelem E8 jediným stisknutím tlačítka. Novým přírůstkem do nabídky nápojů je espresso macchiato, espresso doppio, káva speciál a horká voda pro zelený čaj, vše připravované jediným stisknutím tlačítka.

Nádržka na vodu v designu jemného vlnkování boční strany zdůrazňuje jasný designový jazyk. Kovová rukojeť nádržky přináší vysokou hodnotu díky na dotek příjemnému povrchu. Na novém, chromovaném podstavci šálků výborně vyniknou dokonale připravené kávové speciality. Potěšení pro oko 

Hned několik špičkových novinek umožňuje přípravu klasických i nových specialit v nepřekonatelné kvalitě: mlýnek AromaG3 pomele kávová zrna dvojnásobnou rychlostí a přesto zachová lahodné aroma kávových zrn. Impulzní extrakční proces (P.E.P.) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit - ristretto a espresso se díky němu rozzáří celým ohňostrojem chutí.

Objem vody: 1.9 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 280 g
Délka přívodového kabelu: 1.1 m
Parní tlak:15 bar
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Příkon: 1450 Wopravit

Hmotnost 9.8 kg
Výška 34.6 cm 
Hloubka 44.4 cm 
Šířka 28 cm