GIGA 6

Dokonalost, přesnost a profesionalita ve zcela nové dimenzi. Svým modelem GIGA 6 dosáhla firma JURA nové definice pojmu "automatický kávovar na kávové speciality". Tento profesionální přístroj do domácnosti vyniká nejmodernější technologií pro dokonalé výsledky. Vyrobený je z vysoce kvalitních materiálů a zpracovaný se švýcarskou přesností, což znamená, že jasná řeč designu září čirou dynamikou a kompetencí kávovaru GIGA 6. Masivní čelní část ze tři milimetry silného hliníku a těžká víka na ochranu aromatu z chromovaného zinkového tlakového odlitku podtrhují působivým způsobem vysokou kvalitu této nové ikony mezi automatickými kávovary. Umělá inteligence a do nejmenšího detailu promyšlená konstrukce umožňují dosud nevídanou pětihvězdičkovou manipulaci.

Dokonalý požitek z kávy je výsledkem ideálních podmínek extrakce. Trendové speciality jsou součtem dokonalých ingrediencí. Z tohoto důvodu zvládá nový kávovar GIGA 6 tři různé postupy přípravy kávy a optimální zahřívání a napěňování mléka, které ve třech různých procesech přípravy trendových specialit dokonale uplatňují své silné stránky. Kompletně nové vnitřní uspořádání se soustředěnou dynamikou dvou systémů ohřevu a dvěma čerpadly umožňuje paralelní přípravu kávy a mléka, resp. mléčné pěny. Milovníkům kávy jsou tak k dispozici i oblíbené nápoje jako bílá káva, flat white nebo cortado. Nový prestižní objekt značky JURA připravuje na přání dokonce dvě speciality současně. Mléko a mléčnou pěnu lze přizpůsobit individuální chuti a naprogramovat v deseti teplotních stupních. 

Vyrobené z jednoho z nejtvrdších materiálů s nejvyšší přesností, dva elektronicky nastavitelné mlýnky s keramickými kameny zaručují ideální jemnost kávy. Automatic Grinder Adjustment (A.G.A.) zaručuje konstantně dokonalý výsledek, a to po celou dobu životnosti mlýnku. Dva samo seřizovací mlýnky umožňují použití dvou různých druhů kávy, volitelně jednotlivě nebo jako směs. Tato směs je volně volitelná v krocích po 25 % (např. 100 % doleva, 75 % doleva / 25 % doprava, 50 % doleva / 50 % doprava) a umožňuje vždy dokonalou, individuální směs. 

S kávovarem GIGA 6 vstupuje do systému ovládání umělá inteligence. Dotykový barevný displej o velikosti 4,3 palce s vysokým rozlišením zobrazuje uživateli výhradně relevantní informace. Samoučící algoritmus rozpozná osobní chuťové preference a podle toho přizpůsobuje počáteční obrazovku. Tak se na něm zobrazují dvě, pět nebo osm preferovaných specialit. Obrázky a symboly jsou jasně srozumitelné, promyšlené a redukované pouze na to podstatné. Speciality lze individuálně pojmenovat a jejich názvy skrýt nebo zobrazit. 

Mimořádný důraz kladli inženýři společnosti JURA na novou konstrukci odkapávací misky. Odkapávací misku, která je vhodná do myčky, lze jen jednou rukou snadno vyjmout, vyprázdnit a znovu nasadit. Optimálně položené těžiště přitom zabraňuje rozlití vody. Jednoduché, čisté, rychlé, pohodlné - pětihvězdičková myšlenka prostupuje každým detailem.

Objem vody: 2.6 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 560 g
Délka přívodového kabelu: 1.2 m
Parní tlak: 15 bar
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Hmotnost 18 kg
Výška 41.5 cm
Hloubka 48 cm
Šířka 32 cm