JURA Cool Control - chladící nádoba - 2,5 litru

Nová aktivní chladící termonádoba JURA Cool Control nyní k dostání o objemu 2,5 l.

V případě, že hledáte řešení pro profesionální podávání mléčných specialit jako je latte macchiato, flat white nebo cappuccino, je pro Vás tato chladnička jako stvořená. Díky své větší kapacitě a možnosti uzamčení, který je součástí standardu, je tato chladnička ideální pro požadavky jakéhokoli profesionálního nastavení.

Elegantní design

V designu chladničky JURA Cool Control se odráží klasický vzhled JURA - prvotřídní použité materiály jako je vnitřní nádoba z vysoce kvalitní nerezové oceli o tloušťce 1,5 mm, elegantní větrací štěrbiny a čistý minimalistický design. Chladnička se tak stává reprezentativním příslušenstvím ke kávovarům JURA série WE, X nebo GIGA X.

Rozměry (Š x V x H): 15 x 23,4 x 31,9 cm

Maximální pohodlí

Chladnička zároveň nabízí snadné ovládání i čištění a pro Vás tím pádem maximální pohodlí. Mléko můžete plnit rychle a za chodu, aniž by bylo nutné nádobku vyjmout. Digitální zobrazení teploty a plnosti nádobky i jednoduché nasazení hliníkového víka, který je optimálně přizpůsoben kontejneru, umožňuje obzvláště snadnou manipulaci a maximální snadnost použití. Integrovaný chladicí prvek Peltier zajišťuje, že mléko je udržováno na teplotě 4 ° C, což poskytuje optimální podmínky pro perfektní mléčné speciality. Všechny součásti, které přicházejí při přípravě ke kontaktu s mlékem - zásobník z nerezavějící oceli, silikonový kroužek, víko, kovová sací trubka i adaptér, lze pohodlně umývat v myčce na nádobí. Každodenní čištění se stává hračkou.

Perfektní příslušenství pro automatické kávovary na pracovišti

Objem nádoby na mléko 2,5 litru umožňuje značný počet příprav mléčných specialit. Mezi zařízením JURA Cool Control a automatickým kávovarem může být zajištěna bezdrátová komunikace. K té je zapotřebí dokoupit JURA Wireless Transmitter. Díky tomu budete vždy včas upozorněni na potřebu doplnit mléko. Dodává se také s blokovacím mechanismem (možností uzamčení), který jej chrání před manipulací neoprávněnými osobami. JURA Cool Control se tak stává perfektním příslušenstvím profesionálních kávovarů JURA série WE, X a GIGA X.

Objem zásobníku 2,5 l
Teplotní rozsah 4 stupně
Délka kabelu (cca) 3,3 m
50 Watt
Napětí 100 - 240 V ~
Frekvence 50/60 Hz
Váha 3,4 kg
Šířka 15 cm
Výška 23,4 cm
Hloubka 31,9 cm