JURA Cool Control - aktivní chladící termo nádoba - 1 litr

Cenným základem pro přípravu rozmanitých mléčných receptů je mléko s ideální teplotou 4 °C. A přesně na tuto teplotu je nastavena chladnička JURA Cool Control, u jejíž výroby byl navíc kladen důraz na optimální hygienické podmínky.

Elegantní design, robustní materiály, vysoce kvalitní detaily z hliníku a jednoduchost použití činí JURA Cool Control dokonalým doplňkem pro každý kávovar. K dostání je také chladnička JURA Cool Control 1 litr bílá.  

Sofistikovaný design

Nový JURA Cool Control je vyroben v klasickém duchu všech výrobků JURA a je dokonale přizpůsoben pro snadnou manipulaci a bezchybnou hygienu. Přesvědčí Vás použitými ušlechtilými materiály, víkem vyrobeným z pevného, vysoce kvalitního hliníku i elegantními větracími otvory. JURA Cool Control se tak stává vhodným doplňkem ke každému kávovaru JURA.

Dokonalé mléčné speciality jsou výsledkem

Za pomoci chladící termonádoby Cool Control vyrobíte i doma čerstvou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro trendy nápoje jako jsou Flat White, cappuccino nebo latte macchiato. Důvodem je mléko, které se neustále ochlazuje na optimální teplotu 4 °C. Nově integrovaný indikátor úrovně mléka v nádobce zaručuje dokonalý přehled o množství mléka v chladničce.

JURA Wireless Transmitter (volitelné příslušenství, které lze samostatně dokoupit) v kombinaci se Smart Connectorem zajišťují propojení chladničky s kávovarem, který následně informuje o nedostatku mléka pro přípravu nápojů přímo na displeji kávovaru. DŮLEŽITÉ: Kávovar musí být vybaven technologií Smart Connect. Tuto informaci naleznete vždy v technické specifikaci u konkrétního modelu kávovaru. 

Nejvyšší snadnost použití

Pohodlné plnění mléka přímo za chodu, digitální zobrazení teploty a plnosti nádobky i jednoduché nasazení hliníkového víka, který je optimálně přizpůsoben kontejneru, umožňuje obzvláště snadnou manipulaci a maximální snadnost použití.

Optimální hygienické podmínky

Perfektně spojující konektory zajišťují optimální hygienu mléka od chladicího zařízení až po šálek. Od vysoce kvalitní nádoby z nerezavějící oceli až k sací trubce jsou všechny součásti, které přicházejí při přípravě ke kontaktu s mlékem, vhodné pro mytí v myčce a proto se velmi snadno čistí:

  • zásobník z nerezavějící oceli
  • silikonový kroužek
  • víko
  • kovová sací trub
  • adaptér

Objem zásobníku 1,1 l
Délka kabelu 1,8 m
Napětí 100 - 240 V ~
Frekvence 50 - 60 Hz
Hmotnost 2,5 kg
Šířka 14,4 cm
Výška 22,5 cm
Hloubka 21,7 cm