Káva Lucaffé

YOUR EXCELENT BREAKFAST COLOMBIA
YOUR EXCELENT BREAKFAST COLOMBIA

Your Excelent Breakfast COLOMBIA 

Lucaffe Your Excelent Breakfast Colombia je zrnková káva vhodná pro zvláštní příležitosti. Jedná se o 100% odrůdu Arabica pocházející z Kolumbie. Káva má čokoládovou sladkou chuť s jemným náznakem kyselosti. Je ideální na přípravu espressa. Balení 500 g.

Your Excelent Breakfast

Lucaffe Excelent Breakfast je mletá káva vhodná jako ranní nápoj. Jedná se o kombinaci kávy Arabica a Robusta v poměru 60:40. Káva s hustou pěnou má výraznou chuť s jemným náznakem ovoce a hořké čokolády. Díky jemnému namletí je ideální do pákových i filtračních kávovarů.

YOUR EXCELENT BREAKFAST
YOUR EXCELENT BREAKFAST
Premium
Premium

Premium

Zrnková káva se složením 70% Arabica a 30% Robusta. Vhodná pro automatické kávovary a kávomlýnky.  Silná káva, jemné aroma s nádechem čokolády a ořechů. Balení 1 kg

Luxury

Zrnková káva se složením 100% Arabica. Vhodná pro automatické kávovary a kávomlýnky. Středně silná káva s jemnou chutí a aroma připomínající čerstvě upečený chléb. Balení 1 kg

Luxury
Luxury
Mr. Exclusive
Mr. Exclusive

Mr. Exclusive

Jemné pražení přispívá k vyvážené, jemné a měkké chuti výsledného espressa. Káva je silně aromatická. Mr. Exlusiv je 100% Arabica vyráběná pouze z vysoce kvalitních kávových zrn ze Střední a Jižní Ameriky. Balení 1 kg zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary

Classic

Lucaffe Classic Espresso silná káva s jemnou až mírně čokoládovou chutí a plnou cremou. Podíl složek je 80% odrůd Arabica a maximálně 20% směsi pak tvoří odrůdy Robusty.  Balení 1 kg zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Classic
Classic
Espresso Bar
Espresso Bar

Espresso Bar

Lucaffé Espresso Bar je velmi příjemná k pití, s typickou mírně nasládlou chuťí, měkkým tělem a střední pěnou. Díky svým příjemným vlastnostem a chuti je vhodná pro přípravu klasického espressa.  Balení 1 kg zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Mamma Lucia

Káva Lucaffé Mamma Lucia byla vytvořeno speciálně pro použití v gastronomii. Kvalitní káva s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mamma Lucia je tvořena směsí druhů v poměru 40% Arabica a 60% Robusta, původem ze Střední a Jižní Ameriky. Balení 1 kg zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Mamma Lucia
Mamma Lucia
Lucaffetteria
Lucaffetteria

Lucaffetteria

Lucaffé Lucaffetteria je unikátní směs několika jihoamerických druhů kávy odrůdy Arabica. Jemně delikátní chuť doplňuje hustá pěna. Tato káva je vhodná pro výjimečné příležitosti. Složení: 100% Arabica. Balení 700 g zrno. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Pulcinella

Káva Lucaffe Pulcinella je tvořena směsí vzácných druhů zrn Arabica a Robusta. Jedná se o velmi silnou kávu, jejíž chuť je sladká s čokoládovým nádechem a má výraznou vůni. Je vhodná pro všechny druhy kávovarů. Složení 50% Arabica a 50% Robusta. Balení 700 g zrno. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Pulcinella
Pulcinella
Picolo e Dolce
Picolo e Dolce

Piccolo e Dolce

Stejně jako všechny kávy Lucaffé má Piccolo e Dolce mírně sladkou, čokoládovou chuť a velmi příjemnou trvalou vůní. Tato směs je velmi bohatá a silná. Má dostatečně plnou chuť pro práci s mlékem a je tedy vhodná i pro cappuccino a latte macchiato. Jemný náznak kyselosti v espressu je zcela potlačen karamelovým dozvukem. Složení Arabica a Robusta. Balení 1 kg zrno. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.

Blucaffé

Lucaffé Blucaffe je exkluzivní kávová směs namíchaná samotným majitelem Lucaffé panem Gian Lucca Venturelli. Tato směs obsahuje maximum vášně, chutná a tajemství. Espresso vzniklo tajnou směsí z různých zrn, které pocházejí z tropických oblastí vysoké nadmořské výšky včetně značného podílu nejlepší kávy - Jamaica Blue Mountain. Složení: 100% Arabica. Balení 700 g zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary.  

Blucaffé
Blucaffé
Decaffeinato
Decaffeinato

Decaffeinato

Směs kávy bez kofeinu z nejsladších a nejkrémovějších druhů. Dává možnost vychutnat optimální kávu bez nežádoucího vedlejšího vlivu kofeinu. Velmi sladká chuť, plné tělo, optimální krém, výrazné aroma. Toto je Lucaffé bez kofeinu. Balení 700 g zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary

Exquisit

Jemně nasládlá směs pro ty, kteří mají rádi kvalitní a výraznou kávu Arabica. Směs obsahuje maximálně 10% zrn Robusta, která kávu zjemňují a dodávají lehce čokoládový a ořechový nádech.  Toto je Lucaffé bez kofeinu. Balení 700 g zrno, 250 g v plechu zrno a 250 g v plechu mletá káva. Možnost zakoupení podů pro speciální kávovary

Exquisit
Exquisit
Gourment Box
Gourment Box

Gourment Box

Osmdesát jenda 7 gramových podů všech druhů kávy Lucaffé. Univerzální kávový POD z velmi kvalitní pražené kávy. Jedná se o směs kávy Arabica z Jižní Ameriky, Asie a malého množství z Centrální Afriky. Vhodný do všech pákových kávovarů které mají označení ESE Balení obsahuje 81ks, 7gr polštářků mleté ​​kávy. 

  • 9 kusů Lucaffé Classic, ESE pody, 80 % Arabika 20 % Robusta
  • 9 kusů Lucaffé Exquisit, ESE pody, 90 % Arabika 10 % Robusta
  • 9 Lucaffé Pulcinella, ESE pody, Lucaffein s přidáním kofeinu a 50% Arabika
  • 9 kusů Lucaffé Nocciola ESE pody, vůně lískových oříšků
  • 9 kusů Lucaffé Decaffeinato ESE pody, 100 % Arabika bez kofeinu
  • 9 kusů Lucaffé Mr. Exclusive, ESE pody, 100 % Arabika
  • 9 kusů Lucaffé Columbia, ESE pody, 100% monoarabika ESE pod
  • 9 kusů Lucaffé Blucaffé, ESE pody, je nejlepší mix 100% Arabika
  • 9 Lucaffé Jamajka Blue Mountain ESE pody, je nejslavnější a jedna z nejlepších monoarabických Arabika