Mäder káva pražená podle tradičního bubnového způsobu, ve Švýcarsku je již 30 let na trhu. Jsou zpracovávaná výhradně kávová zrna původem z nejlepších pěstitelských oblastí světa. V nabídce najdete několik druhů 100% Coffee Arabica, včetně vysokohorské kávy pěstované v nadmořské výšce 1000 m. Máme ovšem i směsi Coffee Arabica s Coffee Robustou, které jsou velmi vhodné pro přípravu různých kávových specialit. 

Příběh pražírny Lucaffé se začal psát v roce 1996 , kdy novou značku založil Gian Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie. Lucaffé praží všechny své kávy podle italského způsobu pražení. Praží se pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Káva tak získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Díky pomalému pražení se množství hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum. 

 

Znamenitá Arabika ze Střední a Jižní Ameriky a Asie v dokonalé, jemné a příjemné kompozici s lehce oříškovým dozníváním chuti, který nabízí vyjíměčný zážitek. Jemný proces pražení umožňuje optimální rozvoj jemně ořechovému aroma. Střední mletí zdůrazňuje svou jedinečnou krémovou chuť.


Německá společnost Jacobs Vám nabízí exkluzivní kávu do vendingových automatů. Můžete si vybrat z variant instant, nebo zrno.

V nabídce máme spoustu druhů sypkých směsí pro vendingové automaty. Můžete si vybrat například ze směsi Choco 20, Choco 30, Irish cream, smetana, instantní kávy, čaje a řadu dalších.