Melitta

XT4

Melitta řady XT patří mezi absolutní špičku ve své kategorii. Kávovar je určen do velmi frekventovaných provozů. Kávovar je v základní výbavě, možnost dokoupit příslušenství, například lednici, nahřívání šálků, napěňovač mléka, druhý mlýnek jiné.

XT5

Hledáte profesionální automatický kávovar do podniku, s dotykovou obrazovkou, která je absolutně nepostradatelná? Pak jste přišli na to správné místo - Melitta Cafina XT5! Výhodou této generace je široká možnost dokoupení příslušenství a dalších doplňkových služeb, které kávovar nabízí.

XT6

Melitta Cafina XT6 by nemohla být vyvinuta bez zákazníků Melitty v gastronomickém odvětví. Jejich požadavky a návrhy udávaly směr konstruktérům a technikům. XT6 má v repertoáru možnost dokoupení příslušenství jako ledničky a stojany pro šálky, ale také různé funkční vlastnosti troje.

XT7

Krásný automatický kávovar, který bude nepostradatelným pomocníkem do všech typů provozů. Ke kávovaru si můžete dokoupit příslušenství jako je například lednice o různých rozměrech. Elegantní a spolehliví stroj pro Váš podnik, kancelář či restaurant. Designem zapadne kamkoliv, ale přesto neztrácí svůj význam v prostoru.

XT8

Káva připravená podle chuti, čerstvě mletá, pro dosažení nejlepších výsledků v každém šálku. Vynikající varianty mléčné pěny - studené, teplé nebo horké, napěněné nebo pevné. Dva druhy mléka. Dva druhy horké čokolády. A současně pro milovníky čaje až 40 litrů horké vody za hodinu. Melitta Cafina XT8 plní přání.


Mlýnek na kývu   Molino

Melitta Molino je automaticky mlýnek na kávu pro začátečníky. Je kompaktní a umožňuje mletí kávy pro různé metody přípravy, kliknutím na tlačítko.