Melitta Vám představuje generaci XT. Automatické kávovary s vytříbeným desingnem a značnou profesionalitou, kterou se můžou pyšnit jen kávovary německé kvality. Kávovary jsou vhodné do provozů s velkou návštěvností zákazníků, jako jsou například horská střediska. Kávovar je schopný vyrobit až 250 šálků vysoce kvalitního espressa za hodinu.

Automatické kávovary NIVONA patří mezi špičkové kávovary. Vnitřní funkce a švýcarský design, německá koncepce a tech­nické know-how. Německá společnost NIVONA vychází z mnohaleté tradice a zkušeností. Kávovary NIVONA se vyznačují vynikající kvalitou připravovaných nápojů, snadnou obsluhou a automatickou údržbou, splňující vysoké hygienické standardy. Kávovary Nivona jsou určeny pro domácnosti, kanceláře, drobné podnikatelské služby, ordinace, malé firmy a také kavýrny.

Gian Luca Venturelli, který v roce 1996 společnost Lucaffe založil, dokázal díky svému nadšení během několika let vybudovat firmu s celosvětým dosahem. Pražírna se nachází na břehu jezera Lago di Garda (v městečku Padenghe sul Garda). Velkou péči klade pan Venturelli na vysokou kvalitu. Zvláštní péči věnuje navrhování atraktivních a funkčních obalů, tak aby přesně vystihovaly kávovou směs a aby nastartovaly představivost zákazníka.

JURA se řadí mezi jedny z nejvýznamnějších výrobců automatických kávovarů na celém světě. Kávovary JURA se vyznačují intuitivním a snadným ovládáním, inovacemi v používaných technologiích, vysokou kvalitou a zároveň vynikajícím designovým provedením, za který získávají četná ocenění. 

Gaggia je italská společnost, která vyrábí kávovary pro domácnost. Gaggia, italská společnost s tradicí trvající přes 80 let. Ve 30. letech se Achille Gaggia odhodlal vytvořit dokonalé espresso. Během práce v rodinné kavárně Achille zkoumal a experimentoval s extrakcemi espressa. 5. září 1938 podal Achille patent č. 365726 pro systém "Lampo". Mechanismus, který používal místo páry tlak horké vody a připravoval espresso s jemnou cremou. 

Cremesso znamená základ - vynikající kávu v baristické kvalitě, kterou získáte v pohodlí svého domova, a to pouhým stiskem tlačítka, protože naše kávovary garantují ideální rozvinutí aromatu v šálku a dokonalou kávovou pěnu (cremu) díky ideálnímu tlaku 19 barů.

Odvápňovače a čistící tablety

Udržujte své kávové přístroje bez vodního kamene a v čistotě. V naší nabídce naleznete odvápňovače značky Jura a čistící tablety pro kávovary od výrobce švýcarské kávy značky Mäder.