New Classic Plus

Pákový kávovar Gaggia New Classic Plus je evolucí osvědčeného a spolehlivého přístroje, který značka v různých podobách prodává již mnoho let. Veškeré součásti jsou tedy ověřené a zaručují bezchybný a efektivní provoz. Nová generace nabízí elegantnější vzhled a snadnější ovládání. Design přístroje sází na plochy z ušlechtilé nerezové oceli, která si snadno poradí se změnami teplot, nemají na ní tendenci ulpívat nečistoty, a navíc se velmi snadno čistí. I pokud vám tedy například trocha kávy ukápne na přístroj, úklid by neměl zabrat déle než pár vteřin.

Vysoký výkon

Kávovar disponuje příkonem 1 050 W, který se stará o rychlé nahřívání vody. Ta je čerpána z více než dvoulitrového zásobníku, takže ji nemusíte neustále doplňovat a pohodlně můžete připravit kávu pro celou rodinu. Právě při přípravě většího množství šálků přijde vhod také možnost vypouštět kávu z páky rovnou do dvou šálků či sklenic najednou. Přístroj je vybaven také ohřevem horní desky, která slouží jako nahřívač na šálky. Kávu budete připravovat do nahřátých šálků či sklenic a nebude zbytečně docházet k ochlazení kávového nápoje.

Snadné používání

Ovládání je zajišťováno především pomocí trojice velkých a jasně popsaných přepínačů umístěných na čelní straně. Pod každým z nich je navíc zabudována šikovná LED kontrolka, jež vám dává jasně vědět, která funkce je právě aktivní. Používání usnadňuje například také speciální třícestný ventil, který po dokončení přípravy kávy uvolní

Doba potřebná k zahřátí: 3 min

Čerpadlo: 15 barNádoba na vodu: 2,1 lPříkon: 1200WNapětí: 230V - 50Hz (120V - 60Hz)

Rozměry:

  • šířka: 23 cm
  • hloubka: 24 cm
  • výška: 38 cm

Váha: 7,3 kg
Příslušenství: plastová odměrka, plastový tamper, filtr na jednu a dvě porce, přetlakové filtry na jednu a dvě porce.