Nivona

CafeRomatica NICR 520

Klíčové vlastnosti NIVONA CafeRomatica NICR 520 jedinečný systém Aromatica manuální profesionální funkce cappuccino se spumatore digitální dialogový displej se symboly vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné a hygienické čištění tichý kónický mlýnek z kalené oceli


CafeRomatica NICR 530

Máte rádi kvalitní kávu jako z kavárny? V tom případě přesně pro Vás je určen kávovar NIVONA NICR 530. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy si s jeho pomocí jednoduše připravíte ten nejkvalitnější nápoj jako od baristy. Bonusem bude neodolatelná vůně čerstvě namleté a uvařené kávy, která zaplní celý prostor a potěší Vaše čichové buňky.

CafeRomatica NICR 660

Máte rádi kvalitní kávu jako z kavárny? V tom případě přesně pro Vás je určen kávovar NIVONA NICR 660. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy si s jeho pomocí jednoduše připravíte ten nejkvalitnější nápoj jako od baristy. 

CafeRomatica NICR 670

Kávovar NIVONA NICR 670 s designem Silver Line je charakteristický svou nadčasovou elegancí. Tři aromatické profily pro maximální aroma a ideální míru extrakce. Digitální interaktivní barevný displej se symboly.

CafeRomatica NICR 680

Barevné grafiky a jasné informace v textové podobě zaručují bezchybnou obsluhu, a sice jednoduše pomocí dvou otočných tlačítek. ECO režim s funkcí úspory elektřiny, vypínač 0 Watt.

CafeRomatica NICR 759

Výpusť kávy můžete posouvat až do výše 14 cm. Kávu si tak můžete připravit do různých typů hrnečků a skleniček. Nastavitelná výpusť podporuje kvalitní creme, které se tvoří jen při adekvátní výšce výpusti nad šálkem.

CafeRomatica NICR 769

Automatické oplachování napěňovače mléka. Chcete bezkofeinovou kávu, nebo vám zrovna chybí kávová zrna? Kávovar obsahuje přihrádku na 1 dávku mleté kávy. 

CafeRomatica NICR 779

Plně automatický chytrý kávovar Nivona NICR 779 CafeRomatica s novým vzhledem (3D design v přední části - White Line) a ještě tišším mlýnkem Vás přesvědčí o své kvalitě. Ovládá se velmi jednoduše pomocí barevného TFT displeje (textově-symbolový).

CafeRomatica NICR 789

Kávovar je k dispozici v moderním antracitovém provedení s 3D efektem a s chromovými detaily. Sluší mu to v každém moderním interiéru. Model NIVONA NICR 789 je kávovarem s ONE TOUCH ovládáním (vše jedním stiskem), barevným displejem a BLUETOOTH připojením.

CafeRomatica NICR 820

Kávovar NIVONA NICR 820 je kávovarem, který je vybaven novým extra tichým tvrzeným kuželovým mlýnkem, který stojí za kvalitním pomletím kávových zrn, vylepšeným displejem pro lepší čitelnost s režimem Big Picture Mode.

CafeRomatica NICR 825

Tři aromatické profily pro maximální aroma a ideální míru extrakce. Aroma Balance System se stará o to, aby došlo k optimálnímu vylouhování rozpustného podílu z mleté kávy. Aroma, tuky, hořké látky, kyseliny a minerály se z přírodního produktu dostanou pomocí vody a tlaku

CafeRomatica NICR 841

Luxusní kávovar pro náročné uživatele Nivona CafeRomatica NICR 841 se zásobníkem na vodu o objemu 1,8 l v sobě spojuje švýcarskou kvalitu s německou precizností a designem. Automatický kávovar v matně černém provedení s chromovanými doplňky.

CafeRomatica NICR 842

Mezi hlavní přednosti automatického kávovaru Nivona CafeRomatica NICR 842 patří mimořádně tichý kónický mlýnek z kalené oceli, možnost volby teploty kávy ve třech stupních či horké vody pro přípravu čaje, nastavitelná intenzita kávy v pěti stupních, automatické oplachování napěňovače mléka

CafeRomatica NICR 859

Použití samostatné násypky pro mletou kávu umožňuje přípravu jednoho šálku z různých druhů kávy. Menu i veškerá komunikace kávovaru Nivona CafeRomatica NICR 859 je v českém jazyce. Elektronický návod přímo v přístroji vám usnadní přípravu kávy a ušetří čas při hledání klasického tištěného návodu.

CafeRomatica NICR 960

Kávovar NIVONA NICR 960 je komfortním kávovarem, který je vybavený novým extra tichým mlýnkem jako dosud u téměř žádného jiného automatického kávovaru, možností nastavení Barista pro nové druhy kávy NIVONA díky systému Aroma Pre-Select, funkcí OneTouch Spumatore Duo pro přípravu dvou šálků cappuccina současně nebo možností nastavení až 9 nápojů v režimu MOJE KÁVA s programováním všech receptů živě.

CafeRomatica NICR 970

NIVONA představuje novou produktovou řadu 9 a posunuje tradiční přípravu kávy v Art Coffee. Tento kávovar disponuje možností nastavení Barista pro nové druhy kávy NIVONA a to díky Aroma Pre-Select.

CafeRomatica NICR 1030

Jako každý kávovar Nivona je model CafeRomatica 1030 vyroben s důrazem na vizuální stránku. Vzhled přístroje v černé barvě s matným černým čelem s elegantními detaily z chromu činí zařízení vhodné pro každou moderní kuchyň a kancelář. Další výhodou je dvoubarevné osvětlení šálků, které se zapíná při vaření kávy.


NIVONA NICG 130

Milujete kávu a hledáte pomocníka, se kterým připravíte chutný šálek kávy i v pohodlí domova? S mlýnkem na kávu NIVONA NICG 130 rozhodně nešlápnete vedle. Spotřebič ve stříbrné barvě a elegantním designu se bude skvěle vyjímat na každé kuchyňské lince.