Snackové automaty

FAS 900
FAS 900

FAS 900

Potravinový automat FAS 900-1050 na chlazené potraviny a nápoje. Teplota 6 °C (při venkovní teplotě 32 °C). Nový atraktivní design, s možností propojení s nápojovým automatem Fashion (použití pouze jediného mincovníku. Velká kapacita PET lahví s inovovanou prodejní pozicí. Nastavitelná výška jednotlivých pater (po 16 mm). Dveře zabezpečeny systémem proti krádeži. Velké průhledové okno z dvojitého tvrzeného skla zamezující zamlžování (použitím Argonu). Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

FAS 1050

Prodejní svačinový automat Fas Fast GCD 1050 na úrovni +3 usnadňuje prodej čerstvých produktů, jako jsou sendviče. Své uplatnění najde ve veřejných prostorách. Easy Click System pro rychlou a snadnou konfiguraci stroje bez nutnosti použití technických nástrojů. Patentované boční chlazení pro úsporu energie, kondenzaci a optimální homogenizaci teplot. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

FAS 1050
FAS 1050
VISTA PLUS L
VISTA PLUS L

VISTA PLUS L

VISTA PLUS L, automatický spirálový stroj určený pro prodej drobného zboží, baget, jogurtů, láhví a plechovek. Zaručuje vysoký komfort spojený s flexibilitou a inovativní technologií. Dostupný ve verzích: Lift, Touch 7" nebo Touch 46" pro všechny Vaše potřeby. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

VISTA L

VISTA L SLAVE, automatický spirálový stroj určený pro prodej drobného zboží, baget, jogurtů, láhví a plechovek ve verzi SLAVE. Pro více informací nás prosím kontaktujte. Stroj je vyrobený na zakázku, před objednávkou konzultace nutná.

VISTA L
VISTA L
ARIA PLUS L EVO
ARIA PLUS L EVO

ARIA PLUS L EVO

ARIA L PLUS EVO, automatický spirálový chladicí automat na prodej občerstvení, plechovek a lahví, sendvičů, jogurtů a jiných čerstvých potravin podléhajících rychlé zkáze. Stroj se vyrábí ve více provedeních. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

ARIA L EVO

ARIA L EVO, automatický spirálový chladicí automat na prodej občerstvení, plechovek a lahví, sendvičů, jogurtů a jiných čerstvých potravin podléhajících rychlé zkáze; k dispozici v hlavní nebo podřízené verzi. Stroj se vyrábí ve více provedeních. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

ARIA L EVO
ARIA L EVO
ARIA M
ARIA M

ARIA M

Výhodná varianta, která dokonale harmonizuje s řadou nápojových automatů LEI. ARIA M je automatický spirálový stroj určený pro prodej sendvičů, cukrovinek, baget, plechovek, láhví a drobného zboží s teplotou vnitřního prostředí 3°C. Stroj je dostupný ve verzi SLAVE nebo MASTER. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte. Stroj se prodává na objednávku, kde je nutná konzultace k nastavení přesných parametrů.

ARIA S EVO

ARIA S, automatický spirálový dávkovač, chlazený na 8 stupňů pro prodej občerstvení, plechovek a lahví; k dispozici v podřízené verzi. Pro více informací nás prosím kontaktujte. Stroj je vyrobený na zakázku, před objednávkou konzultace nutná.

ARIA S EVO
ARIA S EVO