Šumavský pramen

Šumavský pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s optimálním poměrem minerálních látek, která blahodárně působí na lidský organismus. Voda je distribuována v původním přírodním stavu bez stabilizace kysličníkem uhličitým a konzervačními přísadami. Pramen se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava (jedna z nejčistějších oblastí Evropy) v hloubce 70 metrů pod povrchem. Šumavský pramen je ideální nápoj pro každého bez rozdílu věku. 

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN má složení vhodné pro každodenní a celoroční pití díky vyváženému obsahu minerálů a dalších prvků, které jsou důležité pro zdravé tělo i mysl.

Složení vody (vybrané)

Dusičnany 6,0 mg/l 
Dusitany < 0,005 mg/l 
Vápník 43 mg/l 
Hořčík 12,9 mg/l 
Železo < 0,05 mg/l 
Fluoridy < 0,1 mg/l 
Chloridy 7,0 mg/l 
Sírany 29,0 mg/l 
Sodík 4,2 mg/l 

Pro detailnější informace o složení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN si stáhněte rozbor vody (soubor PDF). Naleznete v něm kompletní chemický a biologický rozbor, který dokazuje, že ŠUMAVSKÝ PRAMEN je jedna z nejkvalitnějších barelových pramenitých vod na trhu a zároveň má parametry pro kojeneckou vodu, stačí porovnat údaje ve sloupci hodnota a limit, který je daný vyhláškou 275/2004 Sb.