Vendingové směsi

Venda Chocco 20
Venda Chocco 20

Venda Chocco 20

Kakaový nápoj výrazné mléčno-kakaové chuti s bohatou pěnou pro nápojové automaty, obsahuje 6% odtučněného kakaového prášku. balení: 1000 g, charakteristika: oblíbený kakaový nápoj do nápojových automatů s bohatou pěnou, použití: do nápojových automatů, doporučené dávkování: 19 g / 150 ml (52 porcí 150 ml z 1000g). Vhodné také pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vody (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Chocco 30

Kakaový nápoj výrazné kakao-mléčné chuti s bohatou pěnou pro nápojové automaty, obsahuje 10,5% odtučněného kakaového prášku. balení: 1000 g, charakteristika: oblíbený kakaový nápoj do nápojových automatů s bohatou pěnou, použití: do nápojových automatů, doporučené dávkování: 19 g / 150 ml (52 porcí 150 ml z 1000g). Vhodné táké pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vodoy (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Chocco 30
Venda Chocco 30
Venda Choco 33
Venda Choco 33

Venda Choco 33

Venda Chocco 33 je absolutní špičkou řady chocco exclusive. Lahodný čokoládový nápoj s příjemnou chutí, krémovou pěnou a výraznou kakaově hnědou barvou jistě naplní vaše chuťové pohárky. S vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku - 33 %, najde svoje uplatnění především tam, kde zákazníci dají přednost nápoji s nižším obsahem cukru s vynikající plnou chutí čokolády. Doporučené dávkování: 22 g na 150 ml., balení: 1000 g. Vhodné také pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vody (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Creamer

Produkt "Venda Creamer" dostal nový název "AG PRO Creamer" a s ním také nový obal. Složení produktu se nezměnilo !!! AG PRO Creamer (náhrada smetany) s bohatou pěnou pro přípravu všech kávových specialit. Použití: do nápojových automatů, doporučené dávkování: 3,5 - 4 g / 150 ml, využitelná energie: 2331 kJ (555 kcal) / 100 ml, balení: 1000 g.

Venda Creamer
Venda Creamer
Venda Irish cream
Venda Irish cream

Venda Irish cream

Výrazná příchuť irského krému je doprovázena příjemným aroma. Jeho špičková kvalita Vás překvapí a rychle si tuto příchuť zamilujete. Doporučené dávkování: 23 g / 150 ml. Hlavní přednosti: vynikající chuť irského krému, minimální prašnost ve stroji, ideální pro nápojové automaty, balení: 1000 g. Vhodné také pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vody (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Milky Shake Vanilla

Milky shake Vanilla 1 kg. Instantní nápoj do nápojových automatů s příchutí mléčného koktejlu. Balení: 1000 g. Vhodné také pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vody (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Milky Shake Vanilla
Venda Milky Shake Vanilla
Venda Red Tea
Venda Red Tea

Venda Red Tea

Venda Red Tea jsou tradiční, velmi populární čaje, speciálně vyvinuté pro nápojové automaty. Malinové aroma umocněné ibiškovým extraktem podtrhuje výbornou chuť čaje. Směs je obohacena o čajový extrakt. Doporučené dávkováni: 10 g / 150 ml, balení: 1000 g.n Vhodné táké pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vodoy (90°C) a důkladně zamíchejte.

Venda Black Tea Broskev

Venda Black Tea je klasickou řadou černých čajů, speciálně vyvinutých pro nápojové automaty. Venda Black Tea nabízíme v několika oblíbených příchutích. Všechny čaje obsahují extrakt z vysoce kvalitního cejlonského čaje, jenž jim dodává výraznou chuť i skvělou vůni. Doporučené dávkováni: 10 g / 150 ml, balení: 1000 ´g. Vhodné také pro domácí použítí: doporučené množství produktu zalijte doporučeným množstvím horké vody (90°C) a důkladně zamíchejte. 

Venda Black Tea Broskev
Venda Black Tea Broskev