Viva B6

Cremesso VIVA B6 nabízí nové funkce, ale v menším formátu. Boky mají jedinečnou vlnkovou strukturu. Nabízí dvě nové funkce pro přípravu čaje a splňuje všechny požadavky pro přípravu naprosto dokonalé kávy.

Cremesso Viva B6Kávovar značky cremesso, navržený švýcarskými inženýry a designery, nabízí nové funkce, ale v menším formátu. Boky mají jedinečnou vlnkovanou strukturu a dodávají tak technologicky dokonalému kávovaru i moderní vzhled.Nenechte se zmást jednoduchým designem, přístroj v sobě ukrývá sofistikovaný mechanismus 19-ti barové technologie, který umožňuje připravit kávu v profesionální kvalitě. Po zapnutí je kávovar připraven k použití během 15 sekund, což z něj činí rekordmana mezi srovnatelnými kávovary. V režimu "stand by" přístroj spotřebovává pouze 0,23 Watt / h a patří tedy k energeticky nejúspornějším kávovarům na trhu.

Nově je tento kávovar vybaven funkcí "předehřevu" - pro výjimečný chuťový zážitek z kávy s malým objemem vody (espresso, ristretto), kdy se čerpadlo krátce spustí a nejprve předehřeje vodu, a až poté připraví vaši oblíbenou kávu tak, aby její teplota byla optimální.

Milovníky čaje potěší možnost volby teploty, podle druhu připravovaného čaje - vyšší teplota pro přípravu černého čaje a nižší pro přípravu čajů zelených a ovocných.přechod z režimu "stand by" do režimu "ready" trvá pouze 15 sekundenergeticky úsporný - v režimu "stand by" spotřeba 0,23 Watt / h19ti barová technologie pro profesionální přípravu kávy3 paměťová tlačítka k nastavení individuálního objemu šálku2 tlačítka pro přípravu různých druhů čaje s možností nastavení objemu šálkufunkce předehřevu pro přípravu káv s malým objemem vodyautomatické odstranění kapslesenzor nízké hladiny vodyodvápňovací programnastavitelná výška šálku (45 mm, 105 mm, 140 mm)objem nádoby na vodu 0,8 lrozměr: 33 x 13 x 23 cmváha: 3,2 Kgsíťový kabel s nastavitelnou délkou

2 možnosti přípravy čaje
automat s možností naprogramování pěti objemů šálků
snadné čištění
nastavitelná výška šálku (45 mm, 105 mm, 140 mm)
dvě délky kabelů
ukazatel hladiny vody
objem nádržky 0,8 l