Voda a doplňky

Šumavský pramen

Šumavský pramen je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s optimálním poměrem minerálních látek, která blahodárně působí na lidský organismus. 

Výdejníky vody - AQUAMATY

Výdejník vody jsou zařízení na stáčení a tepelnou úpravu stáčené vody v provedení s umístěním na podlahu nebo na stůl. Jako zdroj vody pro výdejníky vody slouží PC nebo PET barely o obsahu 11 - 18,9 l, nebo mohou být připojeny na vodovodní řad. V našich rozvozových službách nabízíme také dlouhodobý pronájem výdejníků a jejich sanitaci.

Filtrační konve  Brita

Filtrační patrony BRITA snižují uhličitanovou tvrdost pitné vody a předchází tak usazování vodního kamene v částech zařízení za filtrem. Filtr PURITY absorbuje ionty těžkých kovů, například olova a mědi. Kromě toho snižuje zákal vody, obsah organických nečistot a chlóru, které negativně ovlivňují kvalitu a chuť filtrátu včetně odtokové vody.

Filtrace Brita

Optimální technologie pro Vaše požadavky: Naše filtrační systémy Brita Purity dodávají vodu s vlastnostmi které jsou vždy stejné a precizně definované. Aby bylo možné dosáhnout výsledku přesně odpovídajícího Vašim požadavkům,

LIMO BAR

Značka LIMO BAR vznikla s cílem přinést trvalé inovace i do oboru, ve kterém se dosud zdály zbytečné či dokonce nemožné. Naše výrobníky sody sbírají světová ocenění za inovační přístup a poskytují možnosti, které dělají domácí sodu chutnější, zdravější a rovněž i levnější.