X10

O vždy perfektní výsledek mletí a zvýšení aroma se postará špičková inovace kávovaru: Professional Aroma Grinder. Díky funkci One-Touch-Lungo dokáže překvapit dokonce i přípravou caffè barista a lungo barista. Navíc poskytuje různé stupně teploty horké vody, což ocení zejména milovníci čaje. Důkladně provedená, výškově nastavitelná kombinovaná tryska naplní po stisknutí tlačítka šálky nebo sklenice podle volby jednou či dvěma kávovými specialitami současně. Ovládání prostřednictvím barevného dotykového displeje velikosti 4,3 palce s vysokým rozlišením je navrženo zcela intuitivně. Moderní obrázky vedou i nezkušeného uživatele přímou cestou k cíli. Kávové speciality lze libovolně naprogramovat a pojmenovat zcela podle specifických potřeb.

Profesionální mlecí zařízení Aroma charakterizuje o 12,2 %* silnější aroma a vysokou kvalitu namleté kávy, neměnnou po celou dobu životnosti. Dokonalá geometrie mlýnku dosahuje optimální křivky mletí. To znamená: vyšší podíl jemných částic v rozemletých zrnech zaručuje ideální rozvinutí chuti. Proces pulsní extrakce (P.E.P.) optimalizuje dobu extrakce u tzv. krátkých specialit - ristretto a espresso se díky němu rozzáří ohňostrojem chutí. Zvláště lahodné dlouhé speciality zajišťuje funkce One-Touch-Lungo tím, že jako profesionální barista přimíchá horkou vodu do perfektně extrahované kávy. Kávovar X10 je vybaven výškově stavitelnou kombinovanou tryskou, která díky technologii jemné pěny umožňuje přípravu módních specialit s mlékem či mléčnou pěnou.

*Professional Aroma Grinder ve srovnání s běžnými mlecími zařízeními.

Stejně intuitivně jako ovládání probíhá i údržba kávovaru X10. Integrované programy proplachování a čištění spolu s originálními výrobky pro údržbu zajišťují hygienu a čistotu s certifikací TÜV. Dokonce i čištění systému rozvodu mléka je u X10 automatizované a spouští se jediným stisknutím tlačítka. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit masivní kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit. 

Kávovar X10 lze rozšířit o přídavné automatické kávovary a pěkně vyhlížející periferní zařízení jako např. ohřívač šálků, Cool Control, sadu pro čerstvou vodu nebo účtovací systém, a je tak ideálním základem pro individuální kompletní řešení pro přípravu kávy v nejrůznějších oblastech použití. 

Objem vody: 5 l
Zásobník na kávu: ano
Kapacita zásobníku na kávu: 1000 g 
Délka přívodového kabelu: 1.2 m
Automatické čištění: ano
Automatické odvápňování: ano

Hmotnost 14 kg
Šířka 37.3 cm
Výška 52.4 cm
Hloubka 46.1 cm